Biz Bitfinex'iz
Sizin varlıklarınız, sizin seçimleriniz, bizim teknolojimiz.
Vizyonumuz:Daha açık ve adil bir dünyaya geçişi hızlandırarak özgürlüğün önde gelen küresel savunucusu olmak.
Misyonumuz:Bitcoin'in kültürel yapısından ilham alarak, kendimizi insanların dünyanın her yerinde özgürce ve zahmetsizce işlem yapmasına ve etkileşimde bulunmasına olanak tanıyan en son teknolojiyi oluşturmaya adadık.
Biz Bitfinex'iz

Hikayemiz

Bitfinex platformu profesyonel ve kurumsal müşterilere en iyi alım-satım deneyimini sunmak için 2012'de kurulan ilk kripto para borsalarından biridir.

Yatırımcıların son derece likit piyasalarımıza erişebilmeleri için her zaman en iyi güvenlik standartlarını, yüksek iş hacmini, güvenli ve düşük gecikmeli ortamı sağlamaya odaklandık. Ekibimiz, pazarın en zorlu sorunlarına çözümler üretmek için hayal gücünü pratik uzmanlıkla birleştiren vizyoner geliştiricilerden oluşmakta Bitfinex, yaklaşık 200 farklı token ve 400 farklı spot işlem çifti listelemiş durumdadır. Ayrıca 60'tan fazla sürekli vadeli işlem sözleşmesini listelemektedir. Yönetim ve likidite standartlarımızı karşıladıklarından emin olmak için borsada listelenen tüm tokenler düzenli olarak incelenmektedir. Dijital Varlık Alım-Satım Evi olarak bilinen Bitfinex, kurumlar ve profesyonel kullanıcılar için tercih edilen alım-satım yeridir. Son on yılda Bitfinex, müşterileri Bitcoin ve blok zincirinin faydaları ve nitelikleri hakkında eğitmek için durmaksızın çalışırken, aynı zamanda token satın almak, tutmak ve satmak için teknik olarak üstün bir ortam sağladı. Öncü çözümlerimiz, hizmetlerimiz ve bilgimiz, başarımızın temelini oluşturdu ve Bitcoin'in gerçek ilkeleri olan eşitlik, adalet ve özgürlüğü ilerletmemizi sağlayan daha büyük, daha kapsamlı bir küresel vizyon uygulamamıza olanak sağladı. Dijital dünyamızda, insanların birbirleriyle özgürce işlem yapmasına ve etkileşimde bulunmasına olanak tanıyan her zamankinden daha fazla araca sahibiz. Bununla birlikte, bu araçların çoğu, işlemlerin özel bilgileri depolayan ve onlara en çok ihtiyaç duyan toplulukların çoğu için karşılayamayacak kadar yüksek fiyatlar talep eden merkezi sunucular aracılığıyla yönlendirileceği şekilde yapılandırılmıştır. Bitfinex'te misyonumuz, insanların özgürce ve özel olarak işlem yapmasına ve etkileşimde bulunmasına olanak tanıyan en son teknolojiyi oluşturmaktır. Bitcoin'in hızlı, verimli ve özel hizmet ihtiyacını karşılayan bir teknoloji ve ödeme çözümü sağladığına inanıyoruz. Merkezi sunucular ve gereksiz aracılar olmadan - ve neredeyse sıfır maliyetle - finansal kapsayıcılık ve finansal özgürlük sağlar. Ayrıca konuşma özgürlüğü sağlayan eşler arası çözümler geliştirmek için Bitcoin'in ademi merkeziyetçilik ahlakından ilham alıyoruz ve dağıtık sistemlere öncülük eden Holepunch'ta büyük bir hissedar olmaktan gurur duyuyoruz. Kriptonun kitlesel olarak kabul edilmesinin, izinsiz özellikleri ve daha açık ve eşitlikçi bir dünya yaratma özelliği sayesinde gerçekleşeceğine kuvvetle inanıyoruz. Bitfinex, Bitcoin devriminin şafağında doğdu ve yaptığımız her şey, özgürlüğü destekleyen basit, güvenilir ve erişilebilir teknolojiler yaratmaya odaklanıyor.

Manifestomuz

Kasım 2022'de Bitfinex, geçiş sürecini hızlandırarak özgürlüğün önde gelen küresel savunucusu olma vizyonumuzu gerçekleştirme ve daha açık ve adil bir dünya için stratejimizin ve yol gösterici ilkelerimizin bir kamu beyanı olan Özgürlük Manifestosu'nu yayınladı.

Dünyanın Bitcoin'i yasal ödeme aracı olarak benimseyen ilk ülkesi olarak manifestomuzu başlatmak için El Salvador'u seçtik. Herkesi okumaya, yorum yapmaya ve desteklemeye davet ediyoruz. Bitfinex Özgürlük Manifestosu.

trend up icon

Vizyonumuz

Daha açık ve adil bir dünyaya geçişi hızlandırarak özgürlüğün önde gelen küresel savunucusu olmak.
send icon

Misyonumuz

Bitcoin'nin kültürel yapısından ilham alarak, kendimizi insanların dünyanın her yerinde özgürce ve zahmetsizce işlem yapmasına ve etkileşimde bulunmasına olanak tanıyan en son teknolojiyi oluşturmaya adadık.

Kültürümüz

Bitfinex, Bitcoin devriminin doğuşuyla doğdu ve eşler arası ağların ve kriptografinin daha özgür, daha açık bir toplumun temelini oluşturduğuna ve mevcut en dayanıklı ve türlü zorluklarda kendini kanıtlamış teknolojileri temsil ettiğine inanıyoruz.

Bizler, Bitcoin ve kripto pazarlarının gelişimine katkıda bulunan ve bu teknolojinin getirdiği potansiyeli fark eden beyaz şapkalı bilgisayar korsanları ve teknoloji uzmanlarıyız. Çalışanlarımız, çalışmalarının dünya çapında milyonlarca insanı etkileyebileceğine dair bir sahiplik ve misyon duygusuna sahiptir. Ekibimiz, yüksek motivasyonlu, kendi kendine başlayan ve özerklik ve yaşam boyu öğrenme konusunda rahat olan birçok hevesli kişiden oluşur. Çalışmadığımız zamanlarda bunun hayalini kuruyoruz. Egolarımızı bir kenara bırakıyoruz ve bir konseptin doğuşundan bir ürünün lansmanına kadar herkesin katkısını destekleyen bir kültür içinde gelişiyoruz. Temel mühendislik ve kriptografi ekiplerimizin uzmanlığından yararlanan kanıtlanmış bir inovasyon geçmişine sahibiz. Dürüstlüğü ve doğrunun yanında olmayı, tek başına hareket etmek anlamına gelse bile her zaman önemli nitelikler olarak gördük. Her yerde özgürlüğü ilerleten yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler oluşturmak için birlikte çalışan, çekirdeğimizde teknoloji odaklı küçük bir geliştirici grubu olmaya devam ediyoruz.

Eğitime yaptığımız yatırım

Eğitim, olumlu toplumsal değişim yaratmanın anahtarıdır. Bitcoin anlayışını ilerletmek ve daha fazla finansal eğitim ve katılımı teşvik etmek için dünya çapında eğitim girişimlerine yatırım yapıyoruz. Daha iyi, daha adil bir gelecek inşa etmeye kararlıyız ve hedefimiz, Bitcoin eğitimi için kaynak, destek ve ortam sağlamaktır.

Yönetim Ekibi

Bitfinex'in kıdemli yönetim ekibi teknoloji, finansal hizmetler ve uygunluk alanlarında onlarca yıla dayanan deneyime sahip.

JL, Bitfinex'e 2013 yılında CEO olarak katıldı. Kalben bir teknoloji uzmanı olan JL, sıkı bir uygunluk sistemi geliştirmek ve bu alandaki yeniliklere öncülük etmek için bankacılık, düzenleyici ve kanun uygulayıcı kurumlarla işbirliği yapmaya odaklandı.

JL van der Velde

Chief Executive Officer

Giancarlo, Bitfinex'in hizmet veren CFO'su. Giancarlo, 2012'den beri Bitfinex'in geliştirilmesinde, bankacılık ilişkilerinin kurulmasında, kilit personelin şirkete kazandırılmasında ve borsanın yeniden yapılanmasında etkili olmuştur.

Giancarlo Devasini

Chief Financial Officer

Claudia, 2015 yılında Bitfinex'e katıldı ve şu anda COO olarak görev yapıyor ve etkili prosedürlerin uygulanmasını sağlarken uzun vadeli, stratejik iş hedeflerinin uygulanmasını denetlemektedir. Claudia, yüksek düzeyde araştırma, geliştirme ve pazarlama anlayışının yanı sıra blockchain ve fintech konusunda derin bir uzmanlığa sahiptir.

Claudia Lagorio

Chief Operating Officer

Paolo, 2015 yılının başlarında Bitfinex'e katıldı ve şu anda Bitfinex'in arka planda ki temel bölümleri geliştiren ve yöneten CTO olarak hizmet veriyor. Paolo, son 15 yıldır finansal yenilikler için değerli araçlar ve altyapılar inşa ediyor.

Paolo Ardoino

Chief Technology Officer

Peter, istihbarata dayalı suç ve terör finansmanı soruşturmaları, uyumluluk ve bankacılık sektörü ile sanal para ortamları arasındaki bağı anlama konusunda uzmanlaşmıştır.

Peter Warrack

Chief Compliance Officer

Stuart, bu dinamik alanda önde gelen işletmeler için hareket eden uluslararası bir kripto para avukatı ve muhasebecisidir. Stu hukuk derecesini 1996 yılında Toronto Üniversitesi'nden aldı ve Bitfinex'e katılmadan önce 8 yılını EY'de geçirdi.

Stuart Hoegner

General Counsel

Ürünlerimiz

Bitfinex

Bitfinex

Bitfinex kripto para birimi ekosisteminde derin ve güvenilir likidite sağlamayı hedefler. Marjin alım satım, türev araçlar(1) ve kurumsal seviyede bağlantı dahil olmak üzere farklı ürün ve hizmetler sunuyoruz.
İş Ortağı Programı

İş Ortağı Programı

İş Ortağı Programı'nın Koşulları uyarınca sınırsız komisyon ve ödüller platformdaki sosyal varlığına dayalı olarak bağlı kuruluş programının tüm üyeleri kullanabilir
Genel Liderlik Tablosu

Genel Liderlik Tablosu

Yatırımcıların yeteneklerini ortaya koyduğu ve en iyilerden öğrendiği bir forum.
API

API

Bitfinex'in güvenli ve yüksek hızlı API'leri alım satım platformlarıyla tam entegrasyon için geliştiricilerin ihtiyaç duyduğu tüm özelliklere erişim sağlar.
UNUS SED LEO

UNUS SED LEO

Bitfinex'in yerel hizmet token'ı UNUS SED LEO(3), bu token'ı edinenlere alım satım ücretlerinde ve P2P borç verme ücretlerinde indirimler dahil olmak üzere çok çeşitli faydalar sağlar.
Bitfinex Borrow

Bitfinex Borrow

Teminat olarak sayıda farklı kripto para birimini kullanarak eşler arası platformumuzda kendi ödeme koşullarınızı belirleyin. Parayı Bitfinex'te kullanabilir veya istediğiniz şekilde çekebilir ve harcayabilirsiniz (2).
Genel Liderlik Tablosu

Yatırımcıların yeteneklerini ortaya

koyduğu ve en iyilerden öğrendiği bir forum.

İletişim Listesi

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Bize ulaşmak için sadece tek tıkla e-posta gönderebilirsiniz.

contact