Kurumsal ve Profesyonel
Profesyonel alım satımın merkezi
Kurumsal ve Profesyonel
Profesyonel alım satımın merkezi

Profesyonel alım satımın merkezi

Bitfinex, profesyonel ve kurumsal yatırımcıların belirli ihtiyaçlarını karşılamak üzere ustalıkla tasarlanmış bir teklif sunar. Bitfinex'teki kurumsal hesaplar ve profesyonel yatırımcıların yararlanabileceği avantajlardan birkaçına göz atın:

Ortak yerleşim ve çapraz bağlantı olanakları

Market Synergy ile kurulan ortaklık sayesinde kurumsal hesaplar ve profesyonel yatırımcılar, dijital varlık ağ geçidimize doğrudan erişim ile kurumsal seviyede bağlantı olanakları ve ortak yerleşim hizmetleri ile en yüksek alım satım hızlarından yararlanabilir.

Alt hesaplar

Kurumsal hesaplar ve profesyonel yatırımcılar alt hesap açabilir. Sağladığı birçok fayda arasında ücret katmanları için alım satım hacminin gruplanması ile ayrı para yatırma ve para çekme izinleri yer alır.

Hızlı doğrulama

Kurumsal hesaplar ve profesyonel yatırımcılar kara para aklamayla mücadele (AML), müşterinizi tanıyın (KYC) ve terörün finansmanını önleme (CTF) yasaları ve düzenlemeleri için standartlaştırılmış uygunluk önlemlerinin gerekliliklerini yerine getirerek hızlandırılmış doğrulama süresinden yararlanır.

Özel müşteri desteği

Kurumsal hesaplar ve profesyonel yatırımcılar, açılan destek taleplerinin en yüksek performans gösteren müşteri destek personelimize yönlendirilmesiyle hızlı yanıt alma olanağı sağlayan Birinci Kademe müşteri desteğinden faydalanır. Birinci Kademe ekibi tüm kurumsal hesap destek taleplerini ilk adımından sonuçlandırılmasına kadar ele alır, 7/24 destek ile birden çok ekip arasında çözüm sağlama sürecini koordine eder.

Bitfinex ile alım satım işlemlerinin sağladığı daha geniş avantajlar arasında şunlar bulunur:

Green Lane'e Erişim

Bu hizmet otomatik para çekme istekleri için maksimum limiti artırır ve daha az adımda daha hızlı para çekme imkanı sağlar.

Özel sunucular

Bitfinex'in birinci sınıf donanıma sahip, kendi tasarladığı, kendine özel, işletim sistemsiz sunucuları yüksek hacimli alım satıma son derece uygundur.

Gelişmiş güvenlik

Bitfinex sektördeki gelişmiş güvenlik önlemlerini uygular. Bunun yanı sıra özel, işletim sistemsiz sunucularımız temel altyapı ile tüm gelecek donanım ve yazılım güncellemeleri üzerinde tam kontrol olanağı sağlar.

Bankacılık

Hesap doğrulama işlemi itibari paraların bankadan yatırılmasına ve bankaya çekilmesine ve ayrıca, USDT (Tether) yatırma ve çekme işlemlerine olanak tanır.

Piyasada lider bağlantı olanakları ve ortak yerleşim hizmetleri

Bitfinex; kurumsal müşteriler için güvenli, özel ve düşük gecikmeli bağlantı çözümü sunan ilk büyük kripto para borsasıdır. Market Synergy ile kurduğumuz ortaklık, profesyonel yatırımcılara ve kurumsal firmalara kesintisiz yardım ve sektörde saygı gören uzmanlık ile desteklenen aşağıdaki çözümleri sunar:

Ortak yerleşim

Özel sunucuları doğrudan Bitfinex'in özel, yüksek güvenlikli veri merkezine alan ortak yerleşim hizmetimiz ile piyasadaki en yüksek alım satım hızını deneyimleyin.

Sanal özel sunucu

Ortak yerleşim alanı içinde bir Sanal Özel Sunucuya (VPS) bağlanın. VPS hizmeti, belirli ihtiyaçları karşılamak için özel CPU, RAM ve SSD depolama kombinasyonları sunar.

Çapraz bağlantı olanakları

LD4, NY4 ve ZH4 dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanında güvenli konumlardaki dijital varlık ağ geçidimize özel FIX Feed ve ISP bağlantıları ile erişim sağlayın.