Bitrefill
Bitcoin ile hediyeler satın alın, faturalarınızı ödeyin ve seyahat edin
Bitrefill

Kripto para ile yaşamınızı sürdürün

Bitfinex'te hediye kartları satın almak, faturalarınızı ödemek veya cep telefonunuza kontör yüklemek için kripto para kullanabilirsiniz. Bitrefill ile iş birliğimiz sayesinde 1.650 hediye kuponu ve 170 ülkede yer alan 900'den fazla mobil servis sağlayıcıdan istediğinizi seçebilirsiniz. Kripto kullanmaya başlayın ve sunduğu avantajlardan yararlanın!

Oyun oynayın, alışveriş yapın, yemek yiyin!

Steam Topluluk Pazarı'nda oyun oynayın, Amazon'da hediye alışverişi yapın ve Just Eat ile paket yemek siparişi verin.

Telefonunuza kontör yükleyin

Bitrefill, hareket halindeyken telefona kolayca kontör yükleyebilmeniz için 170'ten fazla ülkede 900'den fazla operatörle hizmet sağlar.

Seyahat edin

Bir sonraki yolculuğunuzda kripto para kullanın. Otellerden uçak rezervasyonlarına, mobil seyahat planlamaya kadar Bitrefill, Bitcoin ve diğer kripto paralarla ödeme yapmak için kolay bir yöntem sunar.

Bitrefill hakkında

Bitrefill dünya çapında Bitcoin ile satın alınabilen birbirinden farklı hediye kartları, ön ödemeli cep telefonu kartları ve Lightning Network yeniden yüklemeleri sayesinde isteyen herkesin hayatını kripto para ile sürdürmesine olanak tanır.

Bitrefill; Bitcoin ve Lightning Network sayesinde dünyanın herhangi bir yerine hızlı dijital teslimat ile özel bir kullanıcı deneyimi sağlar. Bir makbuz, kupon kodları ve müşteri hizmetleri almak için tek yapmanız gereken bir e-posta sağlamaktır.

Üç basit adımda kullanmaya başlayın

bitrefill step 1
bitrefill step 2
bitrefill step 3

Kripto Satın Alın

Bitfinex hesabınıza giriş yaptıktan sonra, hediye kartları satın almak için cüzdanınızda Bitcoin tutmanız gerekir

Mağazayı ziyaret edin

Ardından Bitfinex'teki Bitrefill pazaryerini ziyaret edebilir ve en yeni hediye kartlarını arayabilirsiniz

Hediyenizi seçin

Mükemmel hediye kartını bulduğunuzda satın almak veya göndermek istediğiniz tutarı görüntülemek için tıklamanız yeterlidir