Bitfinex'te kredi kartıyla kripto para satın alma

Bitfinex'te kredi kartınızla anında Bitcoin satın alın. Bunun yanı sıra platformumuzda minimum 25 $ olmak üzere banka kartınız veya kredi kartınızla Tether, Tether Gold, Tezos, TRON, Ethereum veya diğer ERC20 token'larını satın alabilirsiniz. Kripto para satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 • 1

  Hesabınızda oturum açın veya Bitfinex'e kaydolun.

 • 2

  Para Yatırma bölümüne gidin ve Ödeme Kartları'nı seçin.

 • 3

  Ödemeyi işleyecek tarafları seçin.

 • 4

  Kripto parayı seçin ve tutarı girin.

 • 5

  Hedef cüzdanınızı seçin ve ödeme aşamasına ilerleyin

Kredi kartı ile kripto para satın alınabilecek en iyi yerlerden biri

Kolay ve Zahmetsiz

Visa, Mastercard, UnionPay ve banka kartlarıyla kripto para satın almak internetten alışveriş yapmak kadar kolay.

Makul Ücretler

Yeni ödeme seçeneği, tutarı seçili ödeme işleyen taraflara bağlı olarak değişen makul ücretlerle geliyor.

Anında Teslimat

İşlemi tamamlar tamamlamaz kripto paralar cüzdanınıza gönderilecek.

Güvenilir ve güvenli ödeme işleme aracıları

mercuryo

Mercuryo, kripto para satın alımını kolay ve zahmetsiz hale getirir. Geniş bir kripto para yelpazesinden seçim yapabilir ve işlem yapabilirsiniz. İşlemlerinizin ve verilerinizin Mercuryo'nun üstün güvenliği ile korunduğunu bilmenin rahatlığını yaşarsınız.

ownr

OWNR'ın kullanımı kolay arayüzü sayesinde profesyoneller, hatta yeni başlayanlar bile rahatça işlem yapabilir. Platformlarında yapacağınız herhangi bir kripto para satın alımı için makul bir ücret ödemenizi sağlarlar. 7/24 müşteri desteği ile OWNR cüzdanınızı kullandığınız zaman ihtiyacınız olan tüm yardımı alacağınıza emin olabilirsiniz.

simplex

Bir Nuvei şirketi olan Simplex, itibari paradan kriptoya tüm ekosisteme küresel açık/kapalı rampalar sağlayan endüstri lideridir. Geniş bir ortaklar ağıyla çalışan Simplex, kriptonun herkes için güvenli ve erişilebilir olmasını sağlar.

Bitfinex'te kripto para satın almanın diğer yolları

Bitfinex size kolaylık sağlamak adına kripto para satın alımı için birden çok yöntem sunar. Geniş bir kripto para yelpazesinden seçim yapabilir ve satın alma işlemlerinde hem kripto para hem de itibari para kullanabilirsiniz.

Sırada ne var?

Az önce satın aldığınız kripto para ile birçok şey yapabilirsiniz. İsterseniz cüzdanınızda bırakabilir ve staking ödülleri kazanmaya uygun desteklenen token'lar listesindeyse değerinin artmasını izleyebilirsiniz. Dilerseniz Bitfinex platformunda alım satım faaliyetlerinizi fonlamak, hediye kartları satın almak, cep telefonunuza kontör yüklemek veya seyahat rezervasyonu yapmak için kullanabilirsiniz