Özellikler
Birinci sınıf alım satım platformu
Özellikler

Platform özellikleri

Borsa

Bitfinex üst düzey likiditeye sahip emir defterleri sunarak kullanıcıların minimum slipaj ile Bitcoin, Ethereum, EOS, Litecoin, Ripple, NEO ve daha birçok dijital varlığı kolayca alıp satabilmesini sağlar.

Bitfinex, yatırımcıların her durumdan faydalanmalarına yardımcı olacak bir dizi emir türü de sunar.

features-box-1-1

Gelişmiş emir türleri

Sürekli olarak birden fazla emir girmenin verimli olmadığını ve yorucu olabileceğini biliyoruz. Bu görevi kolaylaştırmak adına kullanıcılarımız için Scaled Emirler aracını oluşturduk. Bu, yatırımcıların emirleri elle girmeye zaman harcamak yerine stratejilerine daha fazla odaklanmalarına olanak sağlamak üzere tasarlanmış bir algoritmik emir türüdür. Bu araç müşterilerimizin, kullanıcının belirlediği fiyat aralığında birden çok limit emrini otomatik olarak oluşturmasını sağlar.

Yatırımcılar aynı zamanda emirlerin çeşitliliği ve dağılımını ayarlayarak süreci kontrol edebilir. Daha fazla bilgi edinmek ve Scaled Emirler ile ilgili eğitim için Destek sayfamıza göz atın.

features-box-2-1

Gelişmiş özellikler

Dünyanın en sofistike kripto para alım satım özelliklerinden bazılarına sahip olan Bitfinex, platformundaki farklı müşterilerin farklı taleplerinin olduğunun farkındadır. Bu nedenle müşterilerimizin çeşitli gereksinimlerini karşılamak üzere kendimize özgü özellikler geliştirmek adına fazladan çalışıyoruz. Profesyonel yatırımcılar ve kurumsal müşteriler için en yüksek standartları karşılayacak bir dizi gelişmiş özellik geliştirdik.

Profesyonel bağlantı olanakları

Market Synergy ile kurulan ortaklık sayesinde kurumsal hesaplar ve profesyonel yatırımcılar kurumsal seviyede bağlantı olanakları ve ortak yerleşim hizmetleri ile en yüksek alım satım hızından yararlanabilir. Bu bağlantı hizmetleri, dijital varlık ağ geçidimize doğrudan erişim ile gelir.

Gelişmiş grafik özellikleri

Bitfinex, yatırımcıların emirleri, pozisyonları ve fiyat uyarılarını görselleştirmesine, dokunarak emir özelliklerini değiştirmesine ve alım satım stratejilerine notlar eklemelerin olanak sağlayan gelişmiş grafik oluşturma işlevi ile görsel bir alım satım deneyimi sunar.

Kurumsal hesaplar

Bitfinex; alt hesaplar, hızlandırılmış doğrulama ve özel müşteri desteği dahil olmak üzere profesyonel ve kurumsal yatırımcıların özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere ustalıkla hazırlanmış teklifler sunar.

API

Bitfinex platformunun tüm özelliklerine erişimi kolaylaştırmak üzere tasarlanan Bitfinex REST ve Websocket API'leri yatırımcıların kendi ürünlerine ve platformlarına tam entegrasyon sağlar.

Gelişmiş Raporlama Çerçevesi

Bitfinex'in gelişmiş raporlama çerçevesi hem yatırımcılara hem geliştiricilere fayda sağlıyor. Alım satım performanslarının ölçülmesini daha da kolaylaştıracak kapsamlı raporlar oluşturmak üzere raporlama araçlarımıza daha fazla özellik ve yetenek ekledik.