Birinci sınıf alım satım özellikleri

Her durumdan yararlanabilmeniz için üst düzey likiditeye sahip Emir defteri.

Spot
Üst düzey likidite.
Minimum slipaj ile Bitcoin, Ethereum, EOS, Litecoin, Ripple, NEO ve daha fazlasını kolayca değiştirmenize olanak tanıyan üst düzey likiditeye sahip emir defteri. Yatırımcıların her durumdan yararlanmasına yardımcı olmak için emir türleri paketimizden yararlanın.
exchange
Gelişmiş özellikler
Emirlerinizi büyütün
Scaled emirler, emirleri manuel olarak girmek için zaman harcamak yerine stratejiye daha fazla odaklanmanızı sağlamak için tasarlanmış algoritmik bir emir türüdür. Özel bir fiyat aralığında otomatik olarak birden fazla limit emri oluşturmanıza olanak tanır.
Emirlerinizi büyütün
features_advanced.spread_ladder.title
features_advanced.spread_ladder.description
features_advanced.spread_ladder.title
Simülasyon hesap
Sıfır riskle ve hiçbir şey yatırmanıza gerek kalmadan alım-satımı simüle edin. Birden fazla simülasyon hesabı oluşturun ve tüm ticaret stratejilerinizi test edin. Stratejilerinizi ve fikirlerinizi Bitfinex Pulse topluluğu içinde paylaşın. Simüle edilmiş bir piyasa deneyiminde herhangi bir risk olmadan işlem platformumuzdaki tüm zengin özellikleri keşfedin.
Simülasyon hesap
Daha fazla gelişmiş özellikler
Profesyonel bağlantı olanakları
Profesyonel bağlantı olanakları
Market Synergy ile kurulan ortaklık sayesinde kurumsal hesaplar ve profesyonel yatırımcılar, dijital varlık ağ geçidimize doğrudan erişim ile kurumsal seviyede bağlantı olanakları ve ortak yerleşim hizmetleri ile en yüksek alım satım hızlarından yararlanabilir.
Pro hakkında daha fazla bilgi edinin
Gelişmiş grafik özellikleri
Gelişmiş grafik özellikleri
Bitfinex, yatırımcıların emirleri, pozisyonları ve fiyat uyarılarını görselleştirmesine, dokunarak emir özelliklerini değiştirmesine ve alım satım stratejilerine notlar eklemelerin olanak sağlayan gelişmiş grafik oluşturma işlevi ile görsel bir alım satım deneyimi sunar.
Demomuzu görüntüleyin
Kurumsal hesaplar
Kurumsal hesaplar
Bitfinex; alt hesaplar, hızlandırılmış doğrulama ve özel müşteri desteği dahil olmak üzere profesyonel ve kurumsal yatırımcıların özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere ustalıkla hazırlanmış teklifler sunar.
Kurumsal hakkında daha fazla bilgi edinin
API
API
Bitfinex platformunun tüm özelliklerine erişimi kolaylaştırmak üzere tasarlanan Bitfinex REST ve Websocket API'leri yatırımcıların kendi ürünlerine ve platformlarına tam entegrasyon sağlar.
API belgelerimizi görüntüleyin